BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Ljuskrona 4388590

nr 438 8590

Ljuskrona

Oscariansk, höjd: 85 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.500 kr

måndag 13 november 2006

11/11 01:03:57 1      Vinnande bud
13/11 11:10:31 1      justering av budtak